Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Gizlilik ve Güvenlik

Alışveriş Güvenliği  ve  SSL Sertifikamız

Kredi kartı işlemleriniz 128 bit standart SSL bağlantısıyla güvence altında.

Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi

ayakkabıal bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.

Standart güvenlik duvarları

Standart güvenlik duvarları tarafından korunan ayakkabıal sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

Gizlilik politikamız

ayakkabıal şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. ayakkabıal’ya verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ayakkabıal veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ayakkabıal arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.