Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

İptal ve İade Şartları

 

 

İADE
365 gün iade ve değişim
 
Ayakkabı Al’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. 365 gün boyunca ürünü iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış olması ve orijinal kutusuna zarar gelmemiş olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez.
 
Memnun kalmadığınız bir ürünü Ayakkabı Al’ya kolayca iade edebilirsiniz. İade talebinizle ilgili aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Ayakkabı Al Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürününüzü, Aras Kargo Müşteri numaramızla (812309361131) geri gönderebilirsiniz.
 
İade ve değişim gönderilerinizde Müşteri anlaşma numaramızı vermeniz çok önemli.Bu sayede en uygun fiyatla kargo bedeli ödenmiş olur.Normal gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır.
 
İade kargo ücreti aksi belirtilmediği sürece müşteriye aittir. Değişim kargo bedeli 1 değişime kadar Sitemize aittir.
 
İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e- postası gönderilir.
 
İade şartları
 
Ürününüzü, satın aldığınız tarihten itibaren 365 gün boyunca iade edebilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.
İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasının iki nushasınıda eksiksiz şekilde Ayakkabı Al iade adresine göndermelisiniz.
 
Ayakkabı Al’da sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır.
 
İade kargonuz bize ulaştığında, iade departmanımız tarafından incelir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına hemen iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kapıda ödeme ile aldıysanız belirteceğiniz banka hesabımıza para iadesi yapılır.
 
Ürün iade adresi:  Deniz Ayakkabı Ve Tekstil San.Tic.Ltd.Şti
 Cumhuriyet Mah. Serin Sk. No: 9 Yakacık Kartal İstanbul
 
 
AŞAĞIDAKİ NEDENLERDEN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.
 
Ayakkabınız kullanım amacına uygun olarak kullanılmalıdır.(Futbol oynamak için halı saha ayakkabısı yada krampon alınız vs.)
Ayakkabı giyilirken ve çıkartırken bağcıkları çözülmelidir, bağcıksız ayakkabılarda ise çekecek kullanılmalıdır.
 
Ayakkabılar ayağın maksimum şiş olduğu zaman dilimlerinde sağ ve sol olarak denenmelidir, ayağı sıkan ayakkabı kesinlikle alınmamalıdır.
 
Ayakkabınız ayağınıza uygun ölçüde olmalıdır. Ayağa küçük ve büyük gelen ayakkabılar erken deformasyon, astar yırtılması gibi sorunlara yol açacaktır.
 
Ayakkabı rutubetli ortamlarda bekletilmemelidir.
 
Aldığınız ayakkabının özellikleri içinde su geçirmez ibaresi kullanılmadıysa , bu sebepten yapılan iade ve değişim talepleri karşılanmayacaktır.
 
Deri ürünler doğası gereği gözeneklidir. Hava alıp vermesini sağlayan bu özelliğinden dolayı, ıslandığında nem yapması ve fazla temasında su almasını normaldir.
 
Islak ayakkabılar oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Direkt güneş ışığı altında veya herhangi ısı kaynağının altında kurutulduğu taktirde ayakkabıların yapışma yerlerinde açma, deride çatlama, leke ve şekil bozukluğu olabilir.
 
Nubuk veya süet malzemeden üretilmiş ayakkabılar uygun sertlikte bir fırça veya bir silgi ile temizlenmeli, kesinlikle yıkanmamalı ve silikon bazlı spreyler kullanılmalıdır.
 
Ayakkabılar kesinlikle çamaşır makinesinde veya elde yıkanmamalıdır.
 
İç astarında sentetik malzeme kullanılan ayakkabıların koku yapması ve su alması muhtemeldir.
 
Ayakkabıların emmiş olduğu ter 24 saat içinde buharlaşır. Bu nedenle ayakkabıların 1 gün ara ile giyilmesi ayakkabının daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
 
Ayağın aşırı terlemesinden dolayı ayakkabı üzerinde oluşabilecek giderilmesi mümkün olmayan lekeler üretim hatası değildir.
 
Hakiki deri ve astarsız olan ayakkabılarda derinin boya vermesi normal bir durumdur. Bu tür ayakkabılar alınırken bu durum peşinen kabul edilmiş sayılmakta ve garanti kapsamında herhangi bir işlem yapılamamaktadır. 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.